| Förr & Nu Butiker | Tibro, Västra Götalands län
Vill du betala med faktura? Fråga oss först! BeskrivningFörr & Nu är en färgstark inredningsbutik på 300 m² i Sveriges möbelcentrum Tibro.
Vinnare av Årets Turistmål i kategorin: Butiker flera år i rad och även utsedd till Årets Företagare!
Vi har ett stort utbud av Greengate, PIP & Laura Ashley porslin och även andra märken så som RICE, Gemini smycken och kläder, Rapsodine från Mariestad, Bukowski, Jabadabado, Hinza, William Morris m.fl.
Vi har även en liten handelsbod med mycket gott, en klädavdeling med stort utbud av märket Gemini by Helen, barnavdelning med kläder och smått och gott från Martinex med Pippi Långstrump, Emil i Lönneberga och Mumin.
Vi har även en liten lekhörna för de mindre, så föräldrarna kan få handla i lugn och ro.
Följ oss på Facebook och Instagram under namnet Forr_nu för att ta del av nyheter, erbjudanden och giveaways. ÖppettiderTis-Fre 10.00-18.00
Lör 10.00-13.00 Kategorisering Funktioner |  |
| |
| | |